HBV-DNA 1.19E+05 Iu/mL - hepatit b dna testi istediler bu sonuç çıktı değerlerim nasıl acaba?

HBV-DNA    1.19E+05  Iu/mL - hepatit b dna testi istediler bu sonuç çıktı değerlerim nasıl acaba?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B taşıyıcılığı görülüyor, ancak başka testleriniz de yapılmalı ve tedaviye karar verilmelidir..