6 ay önce yapılan testlerde hbs ag 3400 hbv dna 750 pozitfdi

mrb daha öncede yazdıgım gibi 6 ay önce yapılan testlerde hbs ag 3400 hbv dna 750 pozitfdi ve diğer teslerde de tasıyıcı oldgumu söylemişti doktorum sormak ıstedıgım su son testlerımde hbv dna negatif çıktı taşııcı olmama ramen tam şiafaya kavusma ihtimali varmıdır bulaştırıcılık yönüde negatif

Tahlil.com Cevabı : Evet bazı kişilerde vücut viral enfeksiyonu geçirebilir, tam sonuç için enfeksiyon uzmanına gimenizi öneririz..