7 haftalık hamileyim buna ragmen gittiğim doktor ultrasonda keseyi göremedi ayın 23 ünde yaptırdığım kan tahlilinde BETA-HCG 300,97 çıktı. 27 sinde yaptırdığım kan tahlilinde ise BETA-HCG 1907,24 çıktı. doktor kala keseyi göremiyor bu sonuçlara bakarak dış gebelik teşhisi konulabilir mi?

7 haftalık hamileyim buna ragmen gittiğim doktor ultrasonda keseyi göremedi ayın 23 ünde yaptırdığım kan tahlilinde BETA-HCG 300,97 çıktı. 27 sinde yaptırdığım kan tahlilinde iseBETA-HCG 1907,24 çıktı. doktor kala keseyi göremiyor bu sonuçlara bakarak dış gebelik teşhisi konulabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonda kese görülmüyorsa bu olağan değildir.Dış gebelik de olasılıklardan biridir.