hemen temizledik hamile kalir mi?

Hocam merhaba ben gecen hafta carsamba gunu kiz arkasimla iliskiye girdik. Ustune bosaldim ve hemen temizledik hamile kalir mi adettinden 1 gun sonra iliskiye girdik

Tahlil.com Cevabı : Spermler sizden daha hızlıdır. Eğer vajinaya temasta bulunmuşsa yıkamak çözüm değildir. Adet gecikmesi durumunda test yaptırmalısınız.