Merhaba,19 yaşındayım sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Hamile olabilir miyim?

Merhaba,19 yaşındayım sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Vücuduma ya da vajinama kesinlikle boşalma olmadı,ama onun pen*sinden zevk suyu geldi hemen gidip vajinamı yıkadım 2 saat sonra norlevo içtim adetime 11 gün var,hamile olur muyum?lütfen yardım edin çok korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yolu ile yaşanan ilişkilerde hamilelik ihtimali oldukça düşüktür. Önerimiz adet tarihinizi beklemeniz, gecikme olursa gebelik testi yaptırmanızdır.