Merhaba hocam 2 hafta önce sürtünmeyle çıplak ilişki yaşadık, zevk suyum vajinaya gelmiş olabilir ?

Merhaba hocam 2 hafta önce sürtünmeyle çıplak ilişki yaşadık, zevk suyum vajinaya gelmiş olabilir hamilelik belirtilerini okudum uymuyor. 2 gün önce regl olması gerekiyordu 2 gün geçti hala olmadı, 2 mizdede biraz korku var şuan sizce hamilelik gibi bi durum varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ile ilişkilerde hamilelik ihtimali pek mümkün değildir.Konuya dair aşağıdaki bağlantıdaki yazımızı ve sorulmuş benzer sorular ve verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.Sürtünerek ilişkilerde hamilelik şansı nedir?