Hepatit b için kan testi yaptırmıstım sonuclarım HBsAg (Kemolum.veya benzeri) 0,8279 Negatif Anti HBs (Mikrop immün assay-MEI) 0,000 ?

merhabalar hocam, Hepatit b için kan testi yaptırmıstım sonuclarımHBsAg (Kemolum.veya benzeri) 0,8279 Negatif Anti HBs (Mikrop immün assay-MEI) 0,000 Negatif HCV (Kemoluminesans veya benzeri) 0,168 Negatif Anti HIV (Kemilum.veya benzeri) 0,314 Negatifsanırım kanımda virüs bulunmuyor,hemen hepatit b aşısı yaptırmayı düşünüyorum. sizce uygunmudur teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız normal,Anti HBS değerinizdeki negatiflik aşı olabileceğinizigösteriyor.Hepatit B ye karşı bağışıklığınız yani koruyuculuğunuz yok