Hepatit b olan biri ile aynı tabaktan yemek yemenın mahsuru var mı ?

hocam hepatite karşı bağışıklığm var herhalde küçükken aşı oldum diye hatırlıyorum yan testlerimde sıkıntı yok peki cinsel ilişki ve kan yolu harıcınde bılmedğim ama hepatit b olan biri ile aynı tabaktan yemek yemenın mahsuru var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Aynı tabaktan yemekle hepatit bulaşı olmaz..