Hepatit b taşıyıcısıyım bu döneme kadar zamanında tahlillerimi yaptım

selamlar Hepatit b taşıyıcısıyım bu döneme kadar zamanında tahlillerimi yaptım ve antihbs değerim 7-8 e kadar çıkmıştı. en son yılbaşından önce yaptığımda 8 di. geçen gün yaptığımda 4 bin küsüre fırlamış ama diğer karaciğer testlerim normal. Sizce bu ne anlama geliyor? Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : AntiHbs pozitif, diğer hepatiti testleriniz negatif ise vücudunuz bağışıklık oluşturmuş demektir..