Hepatit B virüsü bulunuyor ,biraz da karaciğer yağlanması mevcut

Merhabalar, Hepatit B virüsü bulunuyor ,.biraz da karaciğer yağlanması mevcut .En son HBV DNA PCR KANTİTATİF 703 IU/ML çıktı.Ayrıca AST-ALT Raporlar normal düzeyde çıktı.Doktor 3-6 ay arası kan vermem gerektiğini söyledi.Yorumlarsanız teşekkür ederim.Not:karaciğer yağlanması için maydonoz suyu içiyo

Tahlil.com Cevabı : AST ve ALT düzeyleriniz normal olması iyi. HBV DNA çok yüksek olmaması da sizin için iyi. Kontrollerinizi devam ettirin, doktorunuzun tavsiyelerine uyun.