Hepatit testi yaptirdim Hepatit testi olarak sonuçlarımi yorumlar misiniz?

Hepatit testi yaptirdim sonuclarim;  Anti hcv 0.16 negatif  Anti hiv 0.36 negatif  HBsAg 0.47 negatif  Anti Hbs 0.77 negatif Hepatit testi olarak sonuçlarımi yorumlar misiniz?

Tahlil.com Cevabı :  Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Bir sorun görülmüyor.