Her sahada 1-2 lökosit ,bakteri görüldü .kültr sonucu .10üstü 5kol/ml escherichia coli üredi meteryal ?

her sahada 1-2 lökosit ,bakteri görüldü .kültr sonucu .10üstü 5kol/ml escherichia coli üredi meteryal .idrar---- ampisilin dirençli sulbaktam direncli bir bucuk yasında kızımın idrar tahlil sonucu

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın idrar kültüründe üreme olmuş.yani enfeksiyon var.Doktorunuz sonuca göre, antibiyotik tedavisi başlayacaktır