İdrar yollarında ağrı sonrası idrar tahlili yaptırdık

İdrar yollarında ağrı sonrası test yaptırdık ve değerler şöyle:Bİyokimya:CRP 53,4 [H] olması gereken değer: 0-5 mg/LHematoloji:WBC:15,16 [H] olması gereken değer: 3.8-9.8Lymp%: 15 [L] olması gereken değer: 20-48mono#:1,03[H] olması gereken değer:0-0.8neut#: 11,63 [H] olması gereken değer: 2-8İdrar:Lokosit: +2 (125) [E] olması rgereken değer: negatifŞimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonunu destekleyen bulgular var.İdrar kültürü tahlili de yapılması uygun olacaktır.