Herhangi bir tiroid rahatsizligim varmi

T3 (S) 3.36 referans degerleri 3.8-6.0 pmol/L T4 (S) 0.41 referans degerleri 0.61-1.12 TSH(3.GENERATION) 1.08 " " 0.34-5.60 Herhangi bir tiroid rahatsizligim varmi bu sonuçlar normalmi dir.hipotiroidi olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal görünüyor ancak tiroidde rahatsızlık olup olmadığı sadece ken testleri ile söylenemz . Geçmiş olsun.