Hgb 11 seviyelerine ulaştı,daha önce hgb 7 lerdeydi;

Anemi bir durumda söz konusu,2 senedir folbiol ilaç kullandım bu ilaçla hgb 11 seviyelerine ulaştı,daha önce hgb 7 lerdeydi. kullanmaya devam etmek doğru mudur????yada hemeteloji de geniş kapsamlı bir araştırma yaptırmaya gerek var mıdır??

Tahlil.com Cevabı : :Şu aşamada ilaçları kullanmaya devam edin ve beslenmenize dikkat edin, anemi tedavisi uzun soluklu bir tedavidir.