Hiv pozitif olduğunu düşündünsugumuz

Hiv pozitif olduğunu düşündünsugumuz arkadaslarin yaptığı yemego yemenin bi mahsuru var mi yani yemeğe bulsir mi ikinci sorum yediğimiz hayvan etlrinde böyle bir risk var mı dir teşekkür ederim şimdiden hocam

Tahlil.com Cevabı : Hayır yemekle bulaşmaz ancak salya, kan, meni gibi vücut salgılarının bulaşının olmadığından emin olunmalıdır, hayvan etlerinde risk yoktur.