HIV testi sonuçlarıma göre konuyu kapatayım mı?

 Hocam benim tıp fakültesinde 48. gün anti hıv 1_2 0.13 negatifim var bana bu sitede konuyu kapatabileceğim söylendi ancak siteniz de iki ayrı yazı var birinde 6.hafta sonu eğer oluşacaksa antikorlarların saptanabileceği yeterli süredir deniyo diğeri 45 ila 90 arası uzar diyor konuyu kapataym mı ??

Tahlil.com Cevabı : Kesinlikle konuyu kaptma, kapatmaki bu sayede sitemizi incelemeye ve takip etmeye devam et.

m*********** :

iyi günler bundan bir hafta önce hayat kadınıyla bi ilşki yaşadım ilşki korumalı olarak gerçekleşti ama ben kendimi çok kötü ve çok korku içide hissdiyorum acaba virüs kaparmıyım ilşki sadece3 4 dk sürdü günlerdir gözüme uyku girmiyor lütfen bana bi yol gösterin

Cevap:

Korunarak bir ilişki yaşadıysan korkulacak bir durum görülmüyor

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

c********* :

hocam kapatayım mı konuyu kapatmayayım mı anlayamadım lütfen yardım edin sizi kızdırmak istemiyorum ama :(

Cevap:

Kapatma, açık kalısın hep:)

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.