6 ay önce combo testi olmuştum ve sonuç 0.27 çıkmıştı ve bugun de elisa yani antihiv testi oldum ve sonuç 0.28 çıktı.

Merhaba ben bundan yaklaşık 6 ay önce combo testi olmuştum ve sonuç 0.27 çıkmıştı ve bugun de elisa yani antihiv testi oldum ve sonuç 0.28 çıktı neden acaba?Ve bugunkü yaptırdıgım testten şüpheli ilişki arası 23 gün geçti?Bu antihiv testine güvenebilirmiyim?SaygılarımlaMehmet

Tahlil.com Cevabı : ELİSA yöntemiyle yapılmış ise problemyok gözüküyor.Ancak içiniz rahat olsun diye Aralık ayı içinde testi tekrarlatabilirsiniz.