Hocam 22 haftalık hamilelikte karın şişer belli olur mu sert olur mu yüz üstü yatabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin yaklaşık olarak 5. ayında belirginleşmesi beklenir. Yüz üstü yatma hamileliğin ilerlemesiyle hem bebek hem de anne için rahat bir yatma pozisyonu olmayacaktır. Hamilelik sürecinin doktor kontrolünde geçirilmesi hamileliğin çok daha sağlıklı geçirilmesini sağlayacaktır.