Merhaba Doktor hanım ben hepatit c hastasıyım. 27 yaşındayım?

Merhaba Doktor hanım ben hepatit c hastasıyım. 27 yaşındayım ve doğumda ebey bi kilo altım. Şuanda 1.74 boy ve 85 kiloyum bana bi diyet verirmisiniz...

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle genel olarak tahlillerinizin yapılması gerekiyor.Hormonal bir bozukluğunuz olup olmadığı,kolesterol değerleri gibi .tAHLİL SONUÇLARINIZA GÖRE DİYET BPROGRAMI ALMANIZ DAHA DOĞRU OLACAK