Hocam 6 haftalik gebeyim ama kese görüldüğü halde bebek görülmedi

Hocam 6 haftalik gebeyim ama kese görüldüğü halde bebek görülmedi GS 16 mm 1 hafta daha şans verdi doktorum bu bebegini de kaybetmem demi çok üzülüyorum

Tahlil.com Cevabı : 1 hafta sonra da kese görülmez ise boş gebelik nedeniyle küretajyapılası gerekebilir, umarız olmaz..