Hocam arkadaşımın adeti düzensiz 2 ayda birde oluyor 3 ayda birde sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ?

Hocam arkadaşımın adeti düzensiz 2 ayda birde oluyor 3 ayda birde sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama rahime direk boşalma olmadı üzerinden 21 gün geçti ve herhangi bir değişiklik yok kızdaha hamile olabilir mi ne zaman test yapsam ?

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminin üzerinden 5 gün veya daha fazla gecikme olursa test yaptırın.