Hocam babamın hemogram değerlerinden anormal çıkanlar şunlar; WBC: 75.3 ?

Hocam babamın hemogram değerlerinden anormal çıkanlar şunlar;WBC: 75.3Lenfosit%: 85.7Nötrofil%: 9Lenfosit: 64.5Mid: 4Başka birşey için gittiği KBB uzmanı bu değerler için doğruca onkoloji bölümüne gitmesini istemiş, doğru bölümmüdür? Bu değerler için ne diyebilirsiniz? Saygılar.

Tahlil.com Cevabı : İlk aşamada Hematoloji daha anlamlı