Hocam bende dişeti çekilmes var ve bugün küretaj işleminin ardından alt dişetim lazerle eritildi

Hocam bende dişeti çekilmes var ve bugün küretaj işleminin ardından alt dişetim lazerle eritildi ve orada yara oluştu doktor tarafından ne kadar sürede iyileşeceği dişlerimi fırçalayıp fırçalamayacağım konusunda bilgilendirilmedim ne yapmam gerekiyor

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda size en doğru bilgiyi muayenenizi yapacak bir diş hekimi verecektir.En kısa sürede bir diş hekimine muayene olmanızı öneriyoruz.