Rahimimden beyaz şeffafımsı küçük et parcası geldi.

 Doğum kontrol hapını 1 ay önce bıraktım ilaç bittikten 4 gün sonra adetim oldu adetim bittikten sonra ay içerisinde rahimimden beyaz şeffafımsı küçük et parcası geldi 25şinde adet olmam gerekiyordu olmadım test sonucu negatif hamilelik olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.Ancak tedbiren bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneririz.