Mesane kapasitem 175 cc çıktı ve gece surekli tuvalete cikiyorum yaklasik 2-3 defa kanama ya da agri yok

Mesane kapasitem 175 cc çıktı ve gece surekli tuvalete cikiyorum yaklasik 2-3 defa kanama ya da agri yok ama surekli tuvaletimin gelmesi uykumun bolunmesine yol açıyor ve beni rahatsiz ediyor mesane kapasitemi nasil arttirabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Yaşınız ve cinsiyetiniz hakkında bilgi vermemişsiniz.Ancak bu durumda sizin tek yapabileceğiniz şey bir üroloji doktoruna başvurmak.Onun önerileri ve tedavisine göre bu durumunuzla ilgili gelişme olabilir.