Merhaba Anti-Hiv(HIV1 HIV2) testi yaptırdım

Merhaba Anti-Hiv(HIV1 HIV2) testi yaptırdım.1997 yılında dogdum randevu yerınde yasım 16 gozukuyordu fakat testte 17 yasında yazmıslar.Test sonucum negatif cıktı.Olaydan 64 gun sonra testi yaptırdım Negatifin degisme ihtimali varmıdır ? Sample Result:0.260 Positive Result:1.000

Tahlil.com Cevabı : Testi ne amaçla yaptırdığınıza bağlı olarak değişir..