Şupheli iliskiden 16 gun sonra hiv antikor1&2 ve p24 antijen testi yaptirdim, 45 gun vidas hiv duo ultra yaptirdim

Hocam merhaba supheli iliskiden 16 gun sonra hiv antikor1&2 ve p24 antijen testi yaptirdim tek sonuc 0.186 negatif 30 gun tekrarladim 0.107 negatif 45 gun vidas hiv duo ultra yaptirdim hiv antikor:0.02 p24 antijen:0.00 baska teste gerek varmi pozitife donebilitmi

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif yani normal ancak şüpheli ilişki sonrası HIV enfeksiyonuna yakalanma endişesiyle çoğu zaman doktora da danışmadan test yaptıran okurlarımız için, hangi HIV testinin ne zaman yapılacağı ve nasıl yorumlanacağına dair bir yazı hazırladık. Tahlil.com doktorlarının hazırladığı yazıımızı okumanızı öneriyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hangi HIV testi ne zaman yapılmalıdır?