Hocam biz kız arkadaşımla bir ilişkiye gireceğiz ama hamile kalmasından korkuyorum ?

Hocam biz kız arkadaşımla bir ilişkiye gireceğiz ama hamile kalmasından korkuyorum nereden cinsel ilişkiye girebilirim Acil hocam

Tahlil.com Cevabı : Prezervatif bu konuda en güvenilir yöntemdir. Nasıl bir ilişkiye gireceğiniz ise bizi ilgilendirmez, kendi karar vereceğiniz bir konudur