Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.boşalma olmadı ama erkekten gelen zevk sıvısı ile hamile kalma riski olabilir mi ?

 Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.boşalma olmadı ama erkekten gelen zevk sıvısı ile hamile kalma riski olabilir mi ve o sıra primalut'n kullanıyodum ve olaydan 5 gün sonra adet gördüm.Şu anda adet görmeme 7 gün kadar var ve adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı var. hamile olma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik ihtimali yok.