Surtunmeyle iliski oldu ama bosalma falan olmadı iki aydirda normal adet

Surtunmeyle iliski oldu ama bosalma falan olmadı iki aydirda normal adet goruyrm bir hafta once idrar testi yaptim negatif cikti ama sag kasigimda sisme var karnim büyüdü gibi zayifim ama karin kidmim yaglidir biraz yani bilmiyorum psikolojik bozukldu kuruntumu bilmiyorum yardim edin hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adetleriniz normal, testiniz negatifse sorun yoktur..