Hocam camide bi tanıdıgım sürekli geneleve giden bi arkadaş t

hocam camide bi tanıdıgım sürekli geneleve giden bi arkadaş tırnagının etini 1 cm gibi kopardı kanı lavaboda yıkadı tekrar geldi yanıma oturdu saf tutarken beni o eliyle itti içime kurt düştü üstüme bakıyorum kan yok ve yerinde yim hiv kapmışmıyımdır ne yapmalıyım eve ancak akşam giderim

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor..takıntı yapmışsınız..