Hocam daha oncede yazmistim fakat adet gununu beklemeye kalmadan..

Hocam daha oncede yazmistim fakat adet gununu beklemeye kalmadan adet tarihi ay sonuna dogruyken bugun buyuk bir kshverengi leke oldugunu soyledi ne yapmamız gerekli ?

Tahlil.com Cevabı : Birşeyin göstergesi olmayabilir, takip edilmesi gereklidir, kanama olup olmayacağı önemlidir..