Hocam dün test oldum. İlişkimden 69 gün geçtikten sonraki değerlerim ANTİHCV 0,32 NEGATİF HBsAg 0,464 NEGATİF

Hocam dun test oldum. İlişkimden 69 gün geçtikten sonraki değerlerim ANTİHCV 0,32 NEGATİF HBsAg 0,464 NEGATİF ANTİHIV 0,375 NEGATİF ANTİHBs 0 NEGATİF Hepatit B'ye karşı Engerix B (yetişkin icin) asi oldum diğer aşıları da olacağım aşı zamanı doğru mu.Negatif değerlerim 6.ayda POZİTİF olur mu?

Tahlil.com Cevabı : HIV testi sonuçlarınız negatif yani normal.Şüpheli ilişki sonrası HIV enfeksiyonuna yakalanma endişesiyle çoğu zaman doktora da danışmadan test yaptıran bir çok ziyaretçimiz bulunuyor.Bu konuda  hangi HIV testinin ne zaman yapılacağı ve nasıl yorumlanacağına dair Tahlil.com doktorlarının hazırladığı yazıımızı okumanızı öneriyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hangi HIV testi ne zaman yapılmalıdır?Ayrıca Hepatit B ye karşı koruyucu aşı olmanızda yerinde olmuş.Hepatit B de cinsel yolla bulaşabilen bir hastalıktır.Buna önlem almışsınız