Hocam erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik içime boşaldı hemen gidip yıkadım yıkarken vajinamın dışına değmesiyle hamile kalınır mı

Hocam erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik içime boşaldı hemen gidip yıkadım yıkarken vajinamın dışına değmesiyle hamile kalınır mı hamile miyim çok korkuyorum lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı :

Yaşadığınız ve bu tür  normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.Hamilelik için çok düşük de olsa sadece  bir ihtimal bulunmaktadır. Bu da boşalma sonrası sperm hücrelerinin anüsten çıkıp vajinaya sızması ve bulaşmasıdır.Bu ihtimal de oldukça düşüktür. Ancak bu tür bir ihtimal söz konusu ise beklenen adet tarihinde en az 7 günlük bir gecikme olduğunda gebelik testi yapılabilir.Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilir ve konuya dair benzer sorulara uzmanlarımızca verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?