İlişki yaşadık ama boşalma olmadı. Acaba hamilelik söz konusu olur mu.yoksa adet göreceği güne kadar beklemeli miyiz?

Hocam kız arkadaşım düzensiz adet görüyor. Son adetini 17 temmuzda gördü 20 temmuzda bitti yani 4 gün adeti sürdü. Bugün (5 ağustos) da ilişkiye girdik içine boşalma olmadı fakat her ihtimale karşı ertesi gün hapı kullandı. Acaba hamilelik söz konusu olur mu.yoksa adet göreceği güne kadar beklemeli miyiz?

Tahlil.com Cevabı : Adet dönemini beklemenizi, gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.