İlişki sonrasında adet gecikmem geç oldu ve kısa sürdü. Hamile miyim?

Hocam ben 19 temmuzda erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım.. üzerimizde kıyafetler vardı.. ağustos 3-4 de adet olmam gerekirken temmuz 30 da oldum.. ve adetim normal de 6 gün falan sürerken bunda 4 5- gün gibi sürdü.. hamile olma olasılığım ? linea nigra gibi çizgi var sanki

Tahlil.com Cevabı : Gecikmeli de olsa düzenli bir adet kanaması görmüşseniz hamileliğinizden söz edilemez. Emin olmak içi gebelik testi yapabilirsiniz.