Hocam hepatit b taşıyıcısıyım. anti hbs 1,42 anti hcv 0,07 hbs ag 102,61 ast,21 alt,23?

 Hocam hepatit b taşıyıcısıyım. anti hbs 1,42 anti hcv 0,07 hbs ag 102,61 ast,21 alt,23 . hbv dna ise negatif yazıyor fakat açıklama kısmında süre aşımı yazıyor gecerlimidir bastan yaptırmalımıyım?tesekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız Hepatit B taşıyıcısı olduğunuzu destekliyor

a****** :

Hbsag pozitif olanlardan HBVDNA’sı Pozitif olanlar öğrenciliğe kabul edilmez. Sağlıkkurulu raporu ile sağlıklı taşıyıcı olduğu belirlenenler öğrenciliğe kabul edilir. HBsAg Reactive Anti HBS 1.44Nonreactive Anti HBe 0.01Reactive alt:21 ast:21 dna:6625 AFP:3.02 bu sonuca göre sağlıklı taşıyıcımıyım

Cevap:

Sağlıklı veya sağlıksız taşıyıcı olup olmadığınızı değerlendirecek olan sizin doktorunuzdur.Bu sonuçlara göre taşıtıcı olduğunuzu söyleyebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.