Hocam iliskiden 34 gun sonra elisa yontemiyle hiv combi testim negatif cikti sizce 3.ay yada 6.ayda sonucun degisme olasiligi varmidir?

Hocam iliskiden 34 gun sonra elisa yontemiyle hiv combi testim negatif cikti sizce 3.ay yada 6.ayda sonucun degisme olasiligi varmidir yardimci olursaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif yani normal ancak şüpheli ilişki sonrası HIV enfeksiyonuna yakalanma endişesiyle çoğu zaman doktora da danışmadan test yaptıran okurlarımız için, hangi HIV testinin ne zaman yapılacağı ve nasıl yorumlanacağına dair bir yazı hazırladık. Tahlil.com doktorlarının hazırladığı yazıımızı okumanızı öneriyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hangi HIV testi ne zaman yapılmalıdır?