Öğlen masturbasyon yaptıktan sonra duş aldım çıktım acaba o spremden sonradan hiv kapılırmı

hoacm öğlen masturbasyon yaptıktan sonra duş aldım çıktım ertesi gün evde ayaklarımı yıkarken bacağımdaki kıllara büyük ihtimalle sprem bulaşmış ve kurumuş bunları temizledim acaba o spremden sonradan hiv kapılırmı

Tahlil.com Cevabı : Kendi sperminizden kendinize HIV bulaşması olmaz..