Hocam korunmasız bir ilişki üzerine sevgilim 2. kez adet oldu . 6 gün sürdü adet günleri . gebe kalmadığını biliyoruz

Hocam korunmasız bir ilişki üzerine sevgilim 2. kez adet oldu . 6 gün sürdü adet günleri . gebe kalmadığını biliyoruz ama yine de ihtimal varmıdır . 2 kere adet gören hamile olabilir mi?. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İki aydır adet görmüş, hamilelik yok.