Hocam lütfen yardımcı olun Hıv bulaşmış olabilir mi..

hocam lütfen yardımcı olun bugun avucumun içinde iğneucu büyüklüğünden biraz daha büyük bi kan parçası gördüm ve kurumuştu tırnagımla kazıdım acaba burnumdan mı gelmiştir diye baktım kazıdıgım tırnkla yoktu içime kurt duştu acaba o kan hivli ise bana bulaştı mı diye ama kan kurumustu

Tahlil.com Cevabı : Psikiyatriden yardım almanızı öneririz..