Hocam mantar tedavisinden sonra tekrar etmesi normalmidir ?

Hocam mantar tedavisinden sonra tekrar etmesi normalmidir ? Tamamen bu sorun çözülebilirmi Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Mantar tedavisi uzun soluklu bir tedavidir.Aylarca doktorunuun önerdiği ilaçları kullanmanız gerekebilir. Bir çok hasta bir kaç haftalık ilaç kullunımından sonra, iyileştim nasıl olsa diye tedavilerini duraklatmakta ve bundan sonra da maalesef hastalık tekrar etmektedir.