Hocam merabalar.sonuclarim.Hiv AB 0.24 negatif >1->1..T.pallidum negatif <1negatif->1pozitif.?

Hocam merabalar.sonuclarim.Hiv AB 0.24 negatif >1->1..T.pallidum negatif <1negatif->1pozitif...Anti hcv 0.15 negatif s/co <1 negatif->1poziti.(ara deger:0.9-0.99s/co)..Anti Hiv nonreact. negatif <1negatif->1pozitif...hbs ag <0.030 negatif. IU/ml <=0.049 negatif->=0. hocam ben 47gun sonra bu testleri oldum.dogru testlermi ve dogru zaman dami oldumnoluryardimc olun..bi suphe varmi hocam.tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar negatif, normal sorun yok