Hocam merhaba adetimden iki gün önce ilişki yasadım ve dediğim gibi iki gün sonra adet oldum içe bosalma olmadı ?

Hocam merhaba adetimden iki gün önce ilişki yasadım ve dediğim gibi iki gün sonra adet oldum içe bosalma olmadı 4 gün sonra kan testi oldum negatifti yinede içimde şüphe kaldı hamıle miyim ve biirde adet düzensizliği için Qlairista kullanıyorum. adetim normalde 4 gün olurdu ve cok gelirdi bu sefer 1

Tahlil.com Cevabı : Sorunuzun tam olarak görünmüyor ancak anladığım kadarıyla adetiniz gerekenden kısa sürdüğü için hamilelik durumundan şüpheleniyorsunuz. Bu durumu bir süre daha bekleyip eğer normal adet kanamanız başlamadıysa tekrar gebelik testi yaptırarak netleştirebilirsiniz.