Sevgilimle düzenli ilişkiye girdik 3 ay boyunca

Sevgilimle düzenli ilişkiye girdik 3 ay boyunca her ayın 10nunda regl oldu bu ay 1 gün geçikme ile oldu ve ne içeri ne dışarı boşalma olmadı yani hiç boşalma gerçeklesmedi acaba zevk suyu az da olsa girmiş olsa sonuç ne olur hiç boşalma olmadığı halde.her ay aynı günde adet görüyorum diyor normalmı?

Tahlil.com Cevabı : Birkaç gün içinde adet olmaz ise gebelik testi yapmanızı öneririz..