Hocam merhaba nisanlimla arkadan iliskiye girdik kendisi bakire hymeni bozulmamis iliskiye girdikden sonra

Hocam merhaba nisanlimla arkadan iliskiye girdik kendisi bakire hymeni bozulmamis iliskiye girdikden sonra. İlişkiden 5 gün sonra da adet oldu. Bu duurmda hamilelik riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Ters ilişki diğer adıyla da arkadan ilişki ile hamile olunup olunmayacağı, olunursa da hangi şekilde hamile olunacağı  konusu oldukça sık merak edilen bir konudur.
Öncelikle merakınızı giderelim. an*l ilişki (arkadan ilişki)  ile hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır. Bu düşük ihtimal de ancak erkeğin boşalması sonrası sperm hücrelerinin vajinaya sızması halinde veya kazara vajinaya temas halinde olur.
Zaten ilişki sonrası da adet görülmüş olması hamilelik olasılığının ortadan kalktığını gösterir. Sonuç olarak hamilelik riski bulunmamaktadır.