Hocam merhabalar, 37.gün elisa testim negatif çıktı?

Hocam merhabalar, 37.gün elisa testim negatif çıktı fakat doktorum 1 ay sonra tekrar gel dedi.Siz de cevaplarınızda zaman zaman doktor gerek duymadığı sürece test önermiyorsunuz.Doktorumun bu izahatını kafama takmalı mıyım ayrıca 37.gün negatif nasıl sonuç sizce.Teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı :  Demek doktorunuz gerek görmüşki testi bir daha istiyor Bir sonraki test sonucunu beklemelisiniz