HVC_Ab(E.CL) Pos 2.51 bunun anlamı nedir ?

HVC_Ab(E.CL) Pos 2.51 bunun anlamı nedir test yaptirdim sonuc bu cikti lutfen yardim edermisiniz

Tahlil.com Cevabı : Hepetit C virusu testi pozitif çıkmış. Hepetit C enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz

s******** :

ben bir yıl önce dogum sonrası 3 aylık iğne yaptırdım 6 aysonra sanırsam net bilmiyorum dış gebelik geçirdim ve adetim devamlı her ay bir hafta geç oluyor gecen adetim 20 gün gecikti ve bu ay 8gün gerken adet oldum ayrıca korunmuyorum kanamam normal bugün başladı erken adet olma nedenim ne olabilir

Cevap:

Hormonal seviyenizdeki değişiklikler olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

i************ :

Tam kan sayımı Sedimantasyon Tam İdrar Tetkiki Serum Biyokimyası AKŞ (Ek:RG-27/10/2010-27742) TKŞ (Ek:RG-27/10/2010-27742) HgA1c ALT AST Üre Cre 5)Seroloji VDRL (veya RPR) HbsAg (Ek ibare:RG-27/10/2010-27742) (pozitif olanlarda HBV DNA bakılacak Anti HIV I-II Anti HCV ekg bunlarda esrar belli olurmu

Cevap:

Hayır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.