Hocam merhabalar. Şüpheli ilişkimden 70 gün sonra HIV testi yaptırdım. Sonuçlar şöyle. HIV Ag + HIV

Hocam merhabalar. Şüpheli ilişkimden 70 gün sonra HIV testi yaptırdım. Sonuçlar şöyle. HIV Ag + HIV AB Kombine test: NEGATİF HIV Ag: 0.29 NEGATİF HIV Ab: 0.20 NEGATIF. 90. günde tekrar yaptırcam fakat 70. günde yaptırdığım bu testlerin değerleri nasıl hocam. Sizce risk varmı yada doğru testleri yaptırmışmıyım.

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..